تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

وقف زمین در شهر مادرسلیمان به منظور ساخت کتابخانه

  در جلسه ای که با حضور جمعی ازمسولان شهرستان و بخش پاسارگاد در بخشداری پاسارگاد برگزار شد،موسوی رییس اداره کتابخانه های عمومی  از اهدای 425 متر مربع زمین به کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد خبر داد.

  موسوی در این  باره گفت: حیدر خانی خیر بزرگوار بخش پاسارگاد و شهر مادرسلیمان به نیت فرزند مرحومشان  مهدی خانی زمینی به متراز425متر  را در شهر مادرسلیمان به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد واگذارکردند.

   وی  ضمن عرض تبریک ایام اله دهه فجر خدمت حضار در جلسه عنوان کرد که باید همه پاسبان این انقلاب و دستاورهایش باشیم  و زمینه ای فراهم کنیم تا اینکه بتوانیم فرهنگ این انقلاب را به نسل جدید و نسل های آینده انتقال دهیم  و یکی از بهترین راههای انتقال مفاهیم انقلاب همین کتاب است  و می طلبد که در زمینه توسعه فضای کتابخانه ای تلاش  کنیم تا کمکی در این جهت کرده باشیم .بحمداله در شهر مادرسلیمان خیرنیک اندیش آقای حیدر خانی به نیت فرزند مرحومشان یک قطعه زمین به متراژ 425 متر مربع را در اختیار این اداره قرار داده  است  که به حول قوه الهی و حمایت خیرین و مسولین شهرستانی و استانی هرچه سریعتر شاهد راه اندازی این کتابخانه که بنام "کتابخانه عمومی زنده یاد مهدی خانی"باشیم .

  آقای علیزاده معاون فرماندار که در این جلسه حضور داشتند  فرمودند  اینچنین واگذاری در زمینه کتاب وکتابخوانی نوید از رشد و ارتقای سطح فضاهای مطالعاتی را در شهرستان به ارمغان آورده است.

  و همچنین عنوان کردند که  کتابخانه یکی از نمادهای هر شهرستان و مراکز جمعیتی می باشد که باید در این خصوص علاوه بر قانع نشدن به فضاهای موجود به فکر ساخت و توسعه ساختمان هایی با معماری و فضاهای حجمی خاص بود که یک پیام فرهنگی را به جامعه در خصوص کتاب و کتابخوانی القاء کند.

  وی بیان داشت: اگر سرمایه گذاری در فرهنگ رشد یابد ماحصل آن امنیت، آسایش و سلامت است که دستاورد این اقدامات بزرگ فرهنگی برای جامعه می شود.

  ایشان ابزار خرسندی کردند از نیت خیر این خیر بزرگوار و خواهان حمایت دیگر خیران در این زمینه شدند

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 13 بهمن 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158981
 • بازدید امروز :407971
 • بازدید داخلی :32498
 • کاربران حاضر :255
 • رباتهای جستجوگر:396
 • همه حاضرین :651